Home Discount Shop GuestBook

Рекомендуємо переглянути:   Дитячі капризи
Контакти
42-02-82


050-4-42-02-82

097-2-42-02-82
Інформація
Контакти
Умови прокату
Куток споживача
Прокат - для чого?
Корисності
Акції
Партнерська програма
Корисно прочитати
<

 

     Що робити, коли грудного молока замало або забагато?

    Як налагодити лактацію, годувати грудьми та насолоджуватися материнством?...

[детальніше]

 

Сезон відпусток і відпочинку  триває, подбайте про комфортну мандрівку з малечею! :)

[детальніше]

 

Сезон відпусток і відпочинку  триває, подбайте про комфортну мандрівку з малечею! :)

[детальніше]
  Головна » Корисно прочитати » Перші зубки

Перші зубки

Зубчики починають зароджуватися в дитинки ще в материній утробі. Однак стан мами на останньому триместрі вагітності, погана стоматологічна спадковість, важкі роди, різні захворювання малюка – все це може вплинути на тканини зубів, а також на процес прорізування молочних зубчиків.

Перші зубки появляються в малюків у віці 4 - 7 місяців.

В дітей часто погіршується сон. Цю проблему можуть вирішити ванни з седативних трав, легкий масаж, а також фіточаї, призначені для покращення сну і зникнення роздратування. Один з найефективніших засобів – прикладання до грудей. Адже так маля найбільше відчуває безпеку і турботу. Його заколисує тепло маминого тіла.

Якщо в дитини виникло надмірне слиновиділення, яке призводить до подразнення шкіри навколо ротика, треба просто змащувати ці місця дитячим кремом або лосьйоном.

Часто під час прорізування зубів спостерігається запалення ясен. Дитина постійно тягне всі предмети, щоб почесати подразнені місця. Щоб допомогти малюку, можна використовувати спеціальні обезболюючі гелі або відвар ромашки, якими змащують почервоніння. Також можна використовувати гризунки (попередньо поставивши на півгодини в морозилку, адже холод сприяє розслабленню напруження в щелепі, а це допомагає на деякий час позбутися болю).

Легкий масаж ясен, а також області від крил носика до кутиків рота дуже добре впливає на нервову систему дитини і знімає біль. В малюків з загостреною чутливістю підвищується збудження, знижується апетит, частий крик змінюється апатією. Але не варто сильно хвилюватися з цього приводу. Все це тимчасове явище.

Іноді прорізування зубів супроводжується підвищенням температури. Якщо вона не дуже висока (не перевищує 37,8 градусів), не варто застосовувати жарознижуючі препарати. Краще давати багато пити, можна навіть заспокійливий чай.  При більш високій температурі, появленні нудоти, блювання, кашлю, поносу варто звернутися до лікаря.

 

 

Ця стаття була опублікована .


Подобається

Додати в закладки? Поділися з друзями!
Copyright © 2011-2019 by Прокат дитячих товарів www.prokat.te.ua


каталог сайтів Проверка ТИЦ Каталог веб ресурсів Тернопільщини