Home Discount Shop GuestBook

Рекомендуємо переглянути:   Розумна парочка
Контакти
42-02-82


050-4-42-02-82

097-2-42-02-82
Інформація
Контакти
Умови прокату
Куток споживача
Прокат - для чого?
Корисності
Акції
Партнерська програма
Корисно прочитати
<

Увага! Акція! Подаруйте дітям енергію життя з спорткомплексом «Ранній старт»!

 

[детальніше]

 

 

 

 

Розваги для найменшеньких!

 

[детальніше]

 

Сезон відпусток і відпочинку  відкрито, час планувати мандрівку! :)

[детальніше]
  Головна » Корисно прочитати » Життя дитини до народження: слухати і любити

Життя дитини до народження: слухати і любити


Вагітність – чарівний стан. Немає нічого цікавішого на світі, як кожного дня, крок за кроком рухатись назустріч своєму майбутньому малюкові. Ви напевно уявляєте собі, яким буде маля, що буде вміти, чого бажатиме.

 

А знаєте, що формувати особистість карапуза можна ще під час вагітності? Як? Дуже просто – треба щодня виділяти бодай декілька хвилин на розмови з малюком в животику. І це зовсім не казка, це правда :)

 

Коли дитина починає чути

Органи слуху формуються досить рано, буквально з перших днів розвитку, але можливість чути, звичайно, появляється не одразу. Здатність розрізняти звуки формується на 14-16 тижнях внутрішньоутробного розвитку. В цей період малюк сприймає звук як вібрацію. Дослідження показали, що у віці 14-16 тижнів дитина може повертати голівку в ту сторону, звідки чує звук, може здригатися і закривати личко від різких вібрацій, які лякають її.

Вчені стверджують, що особливе місце в розвитку дитини до її народження займає чуттєвість до мови оточуючих, а особливо до голосу мами. Звичайно, малюк може розрізняти і татків голос, якщо той регулярно «розмовляє» з животиком. Діти по-різному реагують на інтонацію та емоційність мовлення. Вони можуть поводити себе тривожно під час сварки між батьками чи емоційно  насиченої розповіді матері, в той самий час спокійний голос мами чи спів можуть заспокоїти крихітку. Існує думка, що діти можуть розрізняти фонетику мовлення, тобто розрізняти мовлення на різних мовах. Якщо малюк в період внутрішньоутробного розвитку чув іноземні слова, то після народження він може проявляти підвищений інтерес до цієї мови, а подібні «заняття» можуть закласти в дитячій голівці хороший фундамент для легкого засвоєння мови в майбутньому. Отже, враховуючи унікальні можливості слуху дитини в дородовий період, ми спробуємо розібратись, як скористатися цим даром природи на практиці і почати виховання дитини ще в утробі.

 

Розмовляте з малюком

Не знаєте, про що поговорити з пузожителем? Не так важливо, що саме ви будете розповідати, головне, як ви це робите. Намагайтесь говорити спокійно та м’яко, але не беземоційно. Ви можете розповідати своєму животику про те, що відбувається навколо; про те, як ви чекаєте крихітку і якою ви собі її уявляєте; про те, що ви купили для неї коляску, ліжечко чи штанці; про те, що тато вирішив йти разом з вами на роди. Список тем для розмов з малюком настільки широкий, що ви можете себе ні в чому  не обмежувати. Почніть практикувати такі розмови як можна раніше, і скоро вони стануть для вас звичними.

 

Хай татко розмовляє з малюком!

Чоловіки, як правило, усвідомлюють, що «там хтось є» набагато пізніше, також вони не можуть до кінця переконатися, чи чують діти в утробі. Спочатку татки дуже дивуються тому, що «там щось рухається», сором’язливо торкаються живота, цілують його. Не у всіх виникає потреба у словесній комунікації. Ні в якому разі не змушуйте коханого «розмовляти з дитиною». Просто говоріть з малюком самі і, можливо, чоловік, коли почує це, теж підтримає вас в розмові. Розкажіть майбутньому таткові про те, що дитина може не тільки розрізняти голоси своїх батьків, а й після народження впізнавати їх з-поміж усіх інших.

 

Читайте животику казки та вірші

Виховання дитини починається до народження. Виберіть збірник казок чи віршів і кожного дня читайте їх вголос. Кожен літературний твір має свій ритм та мелодійність. Все це благотворно впливає на формування мовлення дитини ще до народження. Повірте, малюк після народження зможе впізнавати знайомі йому ритми та мелодії віршів, які чув ще в животику. Читаючи дитині в період вагітності, ви не тільки зможете навчитись заспокоювати маля з допомогою мелодійності текстів казок, але й посієте в крихітці любов до слухання, що в майбутньому добре вам послужить.

 

Співайте колискові

Можливо, ви пам’ятаєте колискову, яку співала вам ще ваша мама? Тепер ви можете співати її вашому малюкові. Для того, щоб співати для дитини, не треба володіти вокальними даними, найголовніше, щоб пісня вам подобалась і ви виконували її з любов’ю до вашої дитини.

 

 

Який би спосіб спілкування з дитиною ви не вибрали, пам’ятайте, що якщо малюк буде чути ваш ніжний голос як можна частіше, то зразу після народження, почувши його вже зовні, він отримає додатковий заряд впевненості в тому, що в новому для нього світі є хоча б одна людина, яка його дуже любить і чекає!

Ця стаття була опублікована .


Подобається

Додати в закладки? Поділися з друзями!
Copyright © 2011-2019 by Прокат дитячих товарів www.prokat.te.ua


каталог сайтів Проверка ТИЦ Каталог веб ресурсів Тернопільщини