Home Discount Shop GuestBook

Рекомендуємо переглянути:   Акційні знижки
Контакти
42-02-82


050-4-42-02-82

097-2-42-02-82
Інформація
Контакти
Умови прокату
Куток споживача
Прокат - для чого?
Корисності
Акції
Партнерська програма
Корисно прочитати
<

Увага! Акція! Подаруйте дітям енергію життя з спорткомплексом «Ранній старт»!

 

[детальніше]

 

 

 

 

Розваги для найменшеньких!

 

[детальніше]

 

Сезон відпусток і відпочинку  відкрито, час планувати мандрівку! :)

[детальніше]
  Головна » Корисно прочитати » Визначаємо психологічний стан дитини за кольором

Визначаємо психологічний стан дитини за кольором

 

Визначаємо психологічний стан дитини за кольором

ЖОВТИЙ
Жовтий колір, на думку психологів, вибирають творчі дітки, діти-мрійники. Таким дітям нерідко більше подобається грати з гілочками, камінням, ганчірочками і піском, ніж з дорогими іграшками. Ці діти найбільші мрійники, здатність мріяти вони не втрачають і в дорослому житті.

ПОМАРАНЧЕВИЙ
Помаранчевий колір найчастіше вибирають легкозбудливі малюки. Такі дітки веселяться, пустують і кричать завжди, скрізь і без всякої причини. Дуже часто помаранчевий стає улюбленим кольором гіперактивних діток, а також дітей, які страждають синдромом дефіциту уваги. Якщо ваша дитина віддає перевагу виключно помаранчевому кольору, це ще не говорить про її гіперактивность. Можливо, у неї просто такий період і через деякий час вона почне малювати зовсім іншими кольорами.

РОЖЕВИЙ
Рожевими і світло-бузковими фарбами люблять малювати боязкі дітки. Такі діти потребують постійної підтримки, для них дуже важлива думка оточуючих.

ГОЛУБИЙ
А ось блакитні відтінки для своїх малюнків вибирають безтурботні діти. Не дарма блакитний колір часто переважає в літніх малюнках дітей, які були зроблені на шкільних канікулах, коли у дитини багато вільного часу і мало обов'язків.

ЧЕРВОНИЙ
На думку дитячих психологів, цей колір люблять відкриті й активні діти. Вони дуже енергійні, напористі, часто ламають іграшки. До речі, цікавий факт - дуже багато успішних політиків в дитинстві віддавали перевагу червоному і жовтому кольорам. Можливо, ви виховуєте майбутнього президента. Взагалі червоний - це колір життя, енергії та здоров'я. Дуже навіть непоганий вибір!

СИНІЙ
А ось синій колір вибирають дітки спокійні, врівноважені. Такі діти більше люблять читати книжки, ніж грати в галасливі ігри. Діти, в малюнках яких переважає синій колір, не завжди тихоні. Іноді й активний енергійний малюк раптом починає малювати сині картинки. На думку психологів, це говорить про те, що в даний момент дитина просто потребує спокою, можливо, вона просто втомилася від гучних ігор.

ЗЕЛЕНИЙ
Якщо в малюнках дитини переважає зелений, і особливо темно-зелений колір, це повинно трохи насторожити батьків, так як, на думку психологів, зелений вибирають дітки, яким не вистачає турботи і уваги. Навіть якщо вам здається, що ви приділяєте своїй дитині достатньо уваги, спробуйте проводити з нею більше часу. Розвивайте в дитині відкритість до світу, щоб вона не стала замкнутою. Синьо-зелені тони вибирають діти, які перебувають у напрузі. Можливо, дитина недавно просто перенесла стрес або, може бути, батьки занадто суворі до малюка і вимагають дуже багато чого - якихось досягнень у спорті або ж відмінного навчання. До речі, якщо говорити про дорослих, а не про дітей, то синьо-зелені кольори частіше вибирають чиновники і люди на адміністративних відповідальних посадах. Можливо, і на вашій дитині лежить занадто багато відповідальності. Надайте малюкові більше свободи, заохочуйте в ній прояв ініціативи, частіше хваліть, і ваша дитина почне малювати яскраві сонячні картинки!

ФІОЛЕТОВИЙ
Фіолетовий колір рідко подобається дітям молодшого віку. За спостереженням психологів, цей колір частіше вибирають діти шкільного віку. Діти, які надають перевагу фіолетовим відтінкам, чутливі і ранимі. У них дуже багатий внутрішній світ.

СІРИЙ
Сірий колір часто вибирають замкнуті, тихі дітки. Таких дітей необхідно підтримувати у всіх починаннях. Приділяйте дитині більше уваги, і її малюнки розфарбуються в яскравими кольорами.

КОРИЧНЕВИЙ
Коричневий колір, на думку психологів, люблять діти, які живуть у своєму власному вигаданому світі. Якщо раніше дитина вибирала інші кольори і раптом раптово перейшла на коричневий, це може говорити про психологічні труднощі, недавно перенесене захворювання, стреси або проблеми в сім'ї.

ЧОРНИЙ
Варто насторожитися, якщо ваша дитина воліє використовувати для малювання виключно чорним кольором. Чорний - колір загрози. Він говорить про те, що дитина перебуває в стані стресу. Однак не варто турбуватися, якщо дитина починає малюнок з чорного кольору, а потім додає фарб, використовуючи інші - яскраві кольори і відтінки. Це говорить лише про те, що він - гармонійно розвинена особистість.

 

Ця стаття була опублікована .


Подобається

Додати в закладки? Поділися з друзями!
Copyright © 2011-2019 by Прокат дитячих товарів www.prokat.te.ua


каталог сайтів Проверка ТИЦ Каталог веб ресурсів Тернопільщини