Home Discount Shop GuestBook

Рекомендуємо переглянути:   Гойдайся веселіше
Контакти
42-02-82


050-4-42-02-82

097-2-42-02-82
Інформація
Контакти
Умови прокату
Куток споживача
Прокат - для чого?
Корисності
Акції
Партнерська програма
Корисно прочитати
<

Увага! Акція! Подаруйте дітям енергію життя з спорткомплексом «Ранній старт»!

 

[детальніше]

 

 

 

 

Розваги для найменшеньких!

 

[детальніше]

 

Сезон відпусток і відпочинку  відкрито, час планувати мандрівку! :)

[детальніше]
  Головна » Корисно прочитати » Безпека з дитячим автокріслом

Безпека з дитячим автокрісломВ Україні до цих пір більшість машин їздять без дитячих автокрісел, а закон ще не переслідує порушників, хоч це і стосується безпеки дітей. У Правилах говориться про те, що заборонено перевозити дітей без спеціальних засобів.

Незважаючи на це, кількість відповідальних батьків зростає з кожним днем, тому дитячі автокрісла вже мають різноманітний асортимент на ринку. Природно, покупка такого сидіння не говорить про те, що малюк буде в цілковитій безпеці, але відносну воно йому гарантує. Розглянемо основні види дитячих автокрісел.

Група «0 +» розроблена для дітей вагою від 0 до 13 кг, або віком від народження до 1,5 року. Вони оснащені від 3 до 5 рівнів нахилу, що дає можливість покласти малюка спати або посадити з мінімальним навантаженням на хребет. Це дуже важливо, якщо вас чекає довга подорож. Малюкові буде комфортно. Крісло можна зафіксувати ременем безпеки, а малюк у ньому - спеціальними ремінцями.Автокрісла забезпечені зручними ручками для комфортного переміщення. Такі крісла допускається встановлювати проти ходу на передньому сидінні машини. Але це можна робити тільки в тій ситуації, якщо ваша машина не має подушок безпеки!

Група «0» призначена для дітей від 0 до 10 кг, або від народження до 6 місяців.Автолюлька звичайно йде разом з коляскою. Дитина в ній буде знаходитися в лежачому положенні. Встановлюється на задньому сидінні і кріпиться спеціальними ременями. Дитину в ній фіксують широким ременем, а біля голови існує ще один захист. Одне з головних достоїнств таких крісел - це зручність в переміщенні.Багато моделей сумісні з шасі від колясок цієї ж фірми, що дуже зручно.

Група «1» розрахована на дітей від 9 до 18 кг і підходять малюкам від року до чотирьох років. Плечові ремені таких крісел можна просто відрегулювати по висоті і зафіксувати в семи положеннях. Вони мають автоматичну систему натягу ременів, а також високі боковини, глибоку чашу, які зможуть захистити дитину при бічних зіткненнях. Положення «сидячи» легко поміняти на положення «для сну», а також є положення «для відпочинку». Такі крісла ставлять по ходу руху, і встановлювати їх допустимо лише на задньому сидінні.

Група «2» розрахована на дітей від 15 до 25 кг або від 3 до 7 років. З віком можна прибрати внутрішні ремені і почати використовувати зовнішні. В майбутньому спинку можна регулювати в широкому діапазоні, а також його взагалі можна зняти.Крісла встановлюють тільки по ходу руху, на задньому сидінні.

Група «3» використовується для дітей від 22 до 36 кг або від 6 до 12 років, а також можна переходити на цю групу, коли дитина в зростанні 140 см. Це додаткове сидіння без спинки, в якому дитина пристебнутий вже штатним ременем безпеки заднього сидіння автомобіля. Зазвичай разом з ним в комплекті йде і підлокітник.Дитина при цьому повністю вільний у своїх рухах і має хороший огляд. Такі автокрісла у нас не особливо поширені.

Великою популярністю користуються так звані суміщені групи «1/2/3» від 9 до 36 кг, або від 1 до 12 років (по зростанню - до 140 см). Це найоптимальніша і вигідна група. Вона більш практична, так як її можна використовувати протягом довгого часу.


Ця стаття була опублікована 16 березень 2012 г..


Подобається

Додати в закладки? Поділися з друзями!
Рекомендуємо для прокату:
Автолюлька 0 Geoby (Goodbaby) C706
Автолюлька 0 Geoby (Goodbaby) C706
Автокрісло 0+ Bertoni Lifesaver
Автокрісло 0+ Bertoni Lifesaver
Автокрісло 0-1 Bertoni Grand Prix
Автокрісло 0-1 Bertoni Grand Prix
Автокрісло 1-2-3 Bertoni Kiddy
Автокрісло 1-2-3 Bertoni Kiddy
Автокрісло 0+ Nania
Автокрісло 0+ Nania
Автокрісло 1-2-3 Berber Infiniti
Автокрісло 1-2-3 Berber Infiniti
Copyright © 2011-2019 by Прокат дитячих товарів www.prokat.te.ua


каталог сайтів Проверка ТИЦ Каталог веб ресурсів Тернопільщини