Home Discount Shop GuestBook

Рекомендуємо переглянути:   Безпека з дитячим автокріслом
Контакти
42-02-82


050-4-42-02-82

097-2-42-02-82
Інформація
Контакти
Умови прокату
Куток споживача
Прокат - для чого?
Корисності
Акції
Партнерська програма
Корисно прочитати
<

 

     Що робити, коли грудного молока замало або забагато?

    Як налагодити лактацію, годувати грудьми та насолоджуватися материнством?...

[детальніше]

 

Сезон відпусток і відпочинку  триває, подбайте про комфортну мандрівку з малечею! :)

[детальніше]

 

Сезон відпусток і відпочинку  триває, подбайте про комфортну мандрівку з малечею! :)

[детальніше]
  Головна » Умови прокату


Замовлення товару

Ви можете замовити будь-який товар з каталогу, здійснивши замовлення на сайті в будь-який час доби, 7 днів на тиждень. Також Ви можете замовити товар зв’язавшись з нами зручним способом зв’язку, вказаним в розділі «контакти».

 

Доставка

Ми здійснюємо доставку замовленого товару до Вас додому.

Вартість доставки – безкоштовна! (для м. Тернопіль). Вартість доставки за межі м. Тернопіль обговорюється індивідуально.

Доставка здійснюється в попередньою домовлений час.

 

Договір

Для надання послуги прокату ми заключаємо з Вами договір. Договір укладається з людиною, котра надала паспорт з відміткою про прописку.

 

Оплата

Оплата за надання послуг прокату здійснюється готівкою відразу ж після підписання договору і передачі товару. Якщо договір підписується на кілька місяців, то клієнт оплачує відразу весь період прокату.

 

Застава

Застава за товар не передбачена.

Ми не беремо заставу, і ось, чому!

Наша головна мета і завдання - допомогти Вам з легкістю і найменшими витратами пережити самий клопіткий і дорогий період у житті молодих батьків. :)

Ми знаємо, що не завжди в перші місяці після народження малюка в сімейному бюджеті знаходиться достатня сума, щоб купити усі необхідні речі чи сплатити прокат речей та їх заставну вартість. 

Ваги, молоковідсмоктувач, іграшки, радіо няня... Голова обертом, скільки всього потрібно з перших же днів життя дитини! Саме для того, щоб полегшити Вам цей непростий час ми створили послугу прокату. І керуючись цими ж обставинами, ми не вводили застави (авансові платежі, як їх ще називають) та надали Вам право вибирати, на який термін брати той або інший товар і скільки коштів одноразово витратити на нашу послугу. 

Безумовно, така форма взаєморозрахунків, як заставний платіж, дуже зручна для підприємця, проте, повторюся, не завжди в сім'ї новонародженого є засоби, щоб забезпечити ще й заставну вартість на всі необхідні товари. 

Тому ми обрали тактику довіри - ми не беремо заставу на необхідні товари. Звичайно ж, єдиною гарантією в цьому випадку для нас виступає Ваша чесність і порядність. Але практика показує, що чистота і щирість намірів приводить до нас таких же відповідальних і доброзичливих людей.Copyright © 2011-2019 by Прокат дитячих товарів www.prokat.te.ua


каталог сайтів Проверка ТИЦ Каталог веб ресурсів Тернопільщини