Home Discount Shop GuestBook

Рекомендуємо переглянути:   ПАМ'ЯТЬ ПЕРШИХ РОКІВ
Контакти
42-02-82


050-4-42-02-82

097-2-42-02-82
Інформація
Контакти
Умови прокату
Куток споживача
Прокат - для чого?
Корисності
Акції
Партнерська програма
Корисно прочитати
<

 

     Що робити, коли грудного молока замало або забагато?

    Як налагодити лактацію, годувати грудьми та насолоджуватися материнством?...

[детальніше]

 

Сезон відпусток і відпочинку  триває, подбайте про комфортну мандрівку з малечею! :)

[детальніше]

 

Сезон відпусток і відпочинку  триває, подбайте про комфортну мандрівку з малечею! :)

[детальніше]
  Головна » Новини » Годуємо грудьми і насолоджуємося материнством!
Годуємо грудьми і насолоджуємося материнством!  


         Коли з’являється малятко на світ, найкраще, що ми можемо йому дати – це грудне молочко, теплі обійми матері та дбайливий догляд. І здається все чудово, природа потурбувалася про дитинку, і мама годує грудьми та насолоджується незабутніми моментами.

    Та насправді не завжди все так райдужно, як пише у книжці, батьки зустрічаються з численними перешкодами, поки налагодиться лактація, а дехто і взагалі здається та переходить на штучне вигодовування, позбавляючи малятка найціннішого, найпоживнішого молочка хоча б до 6 місяців, найкраще до року, а далі мамі видніше…)

    Що ж такого може трапитися з грудним молоком? В одних матусь його дуже багато, дитині важко смоктати, вона кидає груди - молочко потрібно зціджувати, щоб не застоювалося. В інших молока може бути небагато (на думку мами чи інших «помічників»), і дитинку догодовують сумішшю, щоб краще наїдалася, спала і не плакала…а молока буде все менше і менше, тому що для його вироблення потрібна стимуляція – смоктання малюка. Щоб збільшити кількість грудного молока, потрібно частіше прикладати дитинку. Бувають випадки, коли мама не може годувати грудьми по стану здоров’я, і щоб зберегти молоко, його потрібно регулярно зціджувати.

   Любі матусі, ми ж живемо у період новітніх технологій, і таке благо цивілізації як молоковідсмоктувач дає нам можливість впоратися з проблемами грудного вигодовування і налагодити лактацію. Можна зціджувати і заморожувати молоко, коли його забагато, можна стимулювати частіше груди молоковісмоктувачем, коли молока замало. Навіть коли дитина на змішаному вигодовуванні, при великому бажанні можна вийти тільки на грудне вигодовування. Нам відомі випадки як жінки відновлювали лактацію коли діткам було 8 місяців і більше, так як раніше через певні життєві обставини вони не могли цього робити.

    Рекомендуємо Вам скористатися нашими молоковідсмоктувачами на прокат, і при великому бажанні Ви справитеся з проблемами грудного вигодовування.

   Телефонуйте, з радістю поділимося досвідом та допоможемо! Щасливого грудного вигодовування!

Copyright © 2011-2019 by Прокат дитячих товарів www.prokat.te.ua


каталог сайтів Проверка ТИЦ Каталог веб ресурсів Тернопільщини