Home Discount Shop GuestBook

Рекомендуємо переглянути:   Визначаємо психологічний стан дитини за кольором
Контакти
42-02-82


050-4-42-02-82

097-2-42-02-82
Інформація
Контакти
Умови прокату
Куток споживача
Прокат - для чого?
Корисності
Акції
Партнерська програма
Корисно прочитати
<

Увага! Акція! Подаруйте дітям енергію життя з спорткомплексом «Ранній старт»!

 

[детальніше]

 

 

 

 

Розваги для найменшеньких!

 

[детальніше]

 

Сезон відпусток і відпочинку  відкрито, час планувати мандрівку! :)

[детальніше]
  Головна » Електроприлади » Стерилізатор для мікрохвильової печі Philips AVENT

Стерилізатор для мікрохвильової печі Philips AVENT

Характеристики:

 • Стерилізатор Philips AVENT для мікрохвильової печі заснований на тому ж принципі , що і електричний , і електронний стерилізатори Philips AVENT , але більш економічний. Використовує потужність вашої мікрохвильової печі , перетворює на пар 200 мл води. Дозволяє одночасно стерилізувати 4 пляшок для годування всіх типів і розмірів або 2 молокоотсоса за 6 хвилин. Просто завантажте стерилізатор , налийте 200 мл води і помістіть його в мікрохвильову піч.

  Бічні ручки надійно закривають кришку.

  Для забезпечення додаткової безпеки на бічній панелі стерилізатора передбачені засувки. Вони надійно закривають кришку , перешкоджаючи проливанию гарячої води під час витягу стерилізатора з мікрохвильової печі. Бічні ручки не нагріваються до високої температури , дозволяючи витягти стерилізатор безпечним способом.

  Просто налийте воду , завантажте предмети і помістіть в СВЧ - піч.

  Просто налийте воду , завантажте предмети і помістіть в СВЧ - піч всього на 2 хвилини. Точний час стерилізації залежить від потужності вашої печі: 2 хв при 1100-1850 Вт , 4 хв при 850-1000 Вт , 6 хв при 500-850 Вт

  Підходить для більшості мікрохвильових печей. Зручний в поїздках.

  Стерилізатор для мікрохвильової печі Philips AVENT підходить для використання в більшості доступних мікрохвильових печей. Завдяки компактному дизайну його зручно брати з собою в поїздки , і, їдучи на один або кілька днів , ви завжди будете знати , що під рукою є стерильна пляшка .

  Додатковий захист завдяки природній стерилізації паром .

  Поки імунітет малюка не зміцнів у достатньому ступені , стерилізація допоможе повністю захистити його від особливо шкідливих молочних бактерій. Для стерилізатора Philips AVENT використовується медичний спосіб парової стерилізації , який є швидким , простим і ефективним , без додавання хімічних засобів.

  Поки імунітет малюка не зміцнів у достатньому ступені , стерилізація допоможе захистити його від особливо шкідливих молочних бактерій. Принцип роботи стерилізатора Philips AVENT SCF 281 / 02 заснований на медичному способі парової стерилізації , який є швидким , простим і ефективним , без додавання хімічних засобів. Вміст залишається стерильним до 24 годин, якщо не відкривати кришку.
  Розміри: 16.6х28.0х280 см

 
 
Вартість прокату - від 60 грн в місяць.
 
 
1 місяць2 місяці
3 місяці
4 місяці
5+ місяців
100 грнпо 90 грнпо 80 грнпо 70 грнпо 60 грн
 
Copyright © 2011-2019 by Прокат дитячих товарів www.prokat.te.ua


каталог сайтів Проверка ТИЦ Каталог веб ресурсів Тернопільщини